пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

Скарбничка Принцеси Анабель, або чому я більше не роблю портретних ляльок

Ця лялька мала народитись ще рік назад, але якось не дійшло до остаточного замовлення та створення. Мені зовсім не хотілось тоді робити ляльок. Цьогоріч до мене звернулись знову, але цього разу з більшою наполегливістю та бажанням отримати портретну ляльку. День народження молодшої сестрички замовниці як раз припадає на лютий. Тож лялечка мала бути схожою на свою майбутню матусю. Але я категорично відмовилась від портретної ляльки. Чому? Мені не цікава ця тема. Вона обмежує, ставить рамки образу і означає, що має бути певна ідентичність у тканинах, фасонах одягу, обличчі і так далі. І якщо в процессі створення лялька вперто буде хотіти крила чи корону або взагалі плаття з рюшиками, то я змушена буду відмовити своїй творчій частині заради схожості з людиною. В якийсь момент я зрозуміла, що це мене засмучує і не дає рухатись у своєму напрямку. Тож варто відшукати баланс між бажанням замовника і своїми творчими уподобаннями.

І що ж у такому разі я можу запропонувати в якості аналогу портретним лялькам? Я хочу подивитись ширше на образ конкретної людини, відчути щось, що вона носить у своєму серці, зануритись в її внутрішній світ, хоббі та вподобання...  Це важко зробити без знань про неї, або гіда, у якості тих, хто хоче зробити їй подарунок та замовляє авторську ляльку ручної роботи. На цей раз гіди мені не були потрібні, так як майбутня матуся моя подруга і я знаю про неї достатньо, аби відчути її образ. Але ж частіше замовляють незнайомим, і тоді в нагоді стають лінки на фейсбук-сторінки, розповіді замовників, від яких часом щипає в очах... Так народжуються янголи виконаних бажань, так народжуються чарівні феєчки і, звісно ж, принцеси...


Нова матуся цієї дівчинки Оля -  є власницею магазину товарів для рукоділля "Скарбничка". Але вона не тільки пропонує товари для творчості своїм клієнтам, але й сама створює різноманітні подарунки, починаючи від бокалів та пляшок шампанського, закінчуючи "Маминими скарбами" да задекупаженими скриньками. Тож цілком резонно, що мені захотілось створити для неї ніжну лялечку зі скарбом у руках. По домовленності з замовницею, це мала бути робота, яка стала б берегинею, музою, а, можливо, і обличчям самого магазину. Творчість у житті жінки відкриває безцінні скарби її серця та допомагає віднайти шлях до своєї маленької бешкетниці Принцеси, здатної змінити світ своєю любов'ю та енергією. Ось таким я побачила посил бізнесу моєї подруги.


Так як лялечка планувалась для магазину, то вирішила робити її сидячою. Тому задекоровала стільчик. А в руки дала скриньку зі скарбами, які продаються в Оліному магазині - бісер, намистинки, нитки для вишивання, гудзики, квіти, тощо.


Скринька задекорована з усіх чотирьох боків. А зверху у неї скляна кришка, прикрашена мереживом. Крізь скло можна бачити усі скарби.


Щодо лялечки, то вона на цей раз каркасна. Таку я робила вперше. І я дуже задоволена результатом каркасу. Тепер ноги і руки дуже легко згинаються, і іграшка дуже добре тримає в руках скриньку. А ще я додала в тільце металічний гранулят, щоб дівча сиділо краще та не падало зі стільця. Маленькі бешкетниці такі!


Щоправда на цей раз одяг не знімається. Під платтячком є штанці та два рівні спідничок. Одна мереживна, а друга - фатинова. Якщо заглянути, то маленька Принцесса, почне сором'язливо хіхікати ))


Волосся планувалось зі штучних тресів, але в останній момент вирішила брати натуральний матеріал - ламу. Воно трохи курчаве, дуже ніжне та повітряне. Неймовірно виглядає вживу. Вирішила не фарбувати, бо їй дуже хотілось бути саме такою білявкою, як чистий лист, з якого завжди починається будь-яка творчість.

Лялечка вийшла мрійлива, грайлива, ніжна і трохи сором'язлива - ідеальне поєднання для принцеси. Тому якщо її похвалять, то вона зробить десь отак, і розчервоніється, наче маківка.


Наступного разу розповім про свою класифікацію імен і про те як вони виникають. А поки що просто скажу, що на цей раз ім'я давно сиділо на лаві запасних, причому саме під цю тканину. Я ще рік назад збиралась пошити принцесу у такому платті та назвати її Анабель. А коли народилась ця дівчинка, вона одразу заявила, що Анабель - то найкраще ім'я в світі для такої принцеси, як вона.

Про пакування. Заради Анабель прийшлося подумати і над цим питанням, та замовити коробки для своїх іграшок. Тепер ваші пошиті мрії будуть надійно, а головне, гарно упаковані в індивідуальні коробки.Ось така була казочка . Хто читав - молодець, хто напише щось у комнетарях - взагалі просто фантастична людина, бо щось останнім часом я не розбалувана спілкуванням )) А на цьому Анабель махає вам ручкою, а я як завжди нагадую, що ВАШІ МРІЇ ЗШИВАЮТЬСЯ і пропоную відвідати сторінку про те як саме це відбувається:Немає коментарів:

Дописати коментар