понеділок, 14 грудня 2015 р.

В очікуванні Різдвяного дива

Нехай на календарі середина грудня, а за вікном погода плаче дощем і сердитий пронизуючий вітер підганяє у спину, нехай ми вже дорослі і давно здогадались, хто дбайливо запаковує подаруночки під ялиноньку, але так хочеться відчути справжнє свято, так хочеться вірити у дива без усіляких там АЛЕ, так хочеться наспівувати собі під ніс різдвяні хіти та пританцьовувати в такт... Так хочеться чекати свята, не зважаючи на робочі завантаження в кінці року.В сім'ї моїх батьків Новий рік святкувався досить гучно. Зазвичай, за столом збирались 3-4 сімейства з дітьми, кожен готував заздалегідь щось смачненьке, вигадував нові рецепти, а ми, діти, розважали батьків концертами та театральними постановками. Сімейний фотоархів кожного року поповнювався нашими подіями. Ми навіть робили програмку, як у справжньому театрі. Посаду режисера ми завжди з одним із старших хлопців Іваном ділили пополам - один рік його постановка, інший - моя. Ми чекали новорічних свят, адже, готуватись починали ще з ранньої осені. В цьому очікуванні було якесь відчуття дива, відчуття чогось солодкого, що тремтіло у душі, розливаючись ніжним теплом. Ми створювали свято самі, ми обирали свій настрій, ми раділи... Ми були дітьми... Що змінилось? Анічогісінько! Я так само чекаю на свято, я знаю точно, що прийде сивий дідусь та принесе подаруночок під ялинку, яку ми дбайливо прикрасимо гарними іграшками.
Дідусь розчулиться, побачивши різдвяну красу, та й упевниться в тому, що на нього тут чекали, і що він тут бажаний гість. А це дуже важливо для старенької людини - знати, що ти потрібен. Він поставить свій мішок з подарунками, прилаштується на кріслі-качалці та замріється про давні часи...Ось тому у такому поважному віці дідусі не ходять самі по гостях! Можна проспати всю ніч у затишній оселі та лишити хороших діточок та дорослих без подарунків, або чого доброго ненароком застрягнути у фіранці, чи не пролізти у новомодний дизайн димаря. Тому у таких важливих справах потрібна допомога Снігуроньки. Щоправда, не знаю як це тендітне створіння допомагає просовуватись у будинки, та впевнена, що вона має якісь фейські здібності щодо цього питання.


Тож давайте чекати на свято, прикрашаючи свої оселі різдвяною  красою, одягаючи свої душі у віру в дива, і в те, що наступний рік буде ще кращим, та ще багатшим на приємні сюпризи та несподіванки, на важливі зустрічі та неймовірні відкриття, на щастя та на любов... Різдвяна колекція іграшок від майстерні Sewn Dreams by Olga Pinchuk.
Зріст ляльок - 38 см. У Діда Мороза мішечок в'язаний гачком ручками моєї помічниці Жені. Туди можна складати маленькі сюпризи для діток (цукерки, наприклад). Дід Мороз гарненько прилаштувався на кріслі-качалці від нашого улюбленого постачальника по дереву Сергія Мартишина.

Новорічні іграшки на ялинку розміром 12 см.

Ляльки та ялинкові прикраси зроблені під замовлення.

Різдвяний вінок зовнішнім діаметром 39 см. Вінок є в наявності.

Замовити свою різдвяну казку можна так:Немає коментарів:

Дописати коментар