пʼятниця, 5 травня 2017 р.

День третій. Творчий будоночок з клаптиків тканин

Будь-яку творчу справу можна зобразити у вигляді будинку, в який майстер запрошує завітати на горнятко чаю і ділиться найціннішим, що у нього є. І якщо фундаментом такого будинку можуть служити завзятість, працьолюбність та натхнення, то його стінами й дахом, точно будуть матеріали, з яких часом і починаються найнеймовірніші ідеї. Тому сьогодні моя історія в рамках #ts_challenge_sewndreams буде саме про них

День третій. МатеріалиДля своїх робіт я використовую тоненьку бавовну, різноманітні сітки, органзу, фатин, шифон, шовк для одягу іграшки. Тілесну бавовну, плюш, фліс, льон, бязь, віскозу для тілець. Вибір матеріалу залежить від образу та бажаного результату. Хоча бувало і навпаки.
Ну, а який же будинок без прикрас? Для цього в хід йдуть маленькі гудзики, намистинки, стрічки, мережива. Будь-яка рукодільниця страждає на хронічну форму хом'якозу, і в стадії загострення готова скупити все на своєму шляху. А такого добра, як відомо, мало не буває.
Часто в роботах я використовую квіти для вінків і прикрас ляльок. Кілька разів з них робила топіарії для композиції з весільними зайцями.
Не варто забувати про сірих кардиналів нашої творчості - пряжу, шплінти, оченята для тедді, нитки, полімерну глину, фарби та пастель. Їхня робота лишається за кадром, але результат їх присутності не можна не помітити. Личка лялькам я вишиваю або малюю акрилом з тонуванням сухою пастеллю. Також її використовую для тонування звірят, щоб надати глибини погляду чи відтворити забарвлення на шорстці. З пряжі починаються зачіски і всілякі аксесуари. Ну, а без полімерної глини, як то кажуть, "і не туди, і не сюди" - і намистину зліпити, і РОЖИК накрутити для єдинорогів, і аксесуар унікальний для іграшки в ручки створити.
Думаю, тепер ви погодитеся зі мною, що без таких стін не вистояти нашому творчому дому. Але головне, у бажанні чергової прибудови до свого замку матеріалів, приймати антихом'якозні препарати. Згодні?

А завтра на вас чекає тема робочого місця Sewn Dreams. Не пропустіть!


День перший та другий ТУТ

Немає коментарів:

Дописати коментар